Možno práve preto, že je to zakázané. Aj keď nie ste ten typ, môže to na vás prísť s partnerom na dovolenke na pláži, či na túre v Slovenskom raji. Poďme sa pozrieť na to, kde vám čo hrozí z pohľadu miestnych zákonov.

Napomenutie: Kanada, Nórsko, Fínsko, Bulharsko

Pokuta: Švédsko (50€), Španielsko – Ibiza (75€)

Pokuta alebo pobyt vo väzení: Rakúsko (6 mesiacov alebo pokuta vo výške priemerného ročného platu), Taliansko (2 roky alebo pokuta), Turecko (2 mesiace alebo 200€), Chorvátsko (30 dní alebo 150€)

Pobyt vo väzení: Malajzia (20 rokov), Nemecko (1 rok + vysoká pokuta), Dánsko (4 roky), Grécko (2 roky), Rumunsko (7 rokov)

Sú krajiny, kde nielenže nemôžete mať pohlavný styk na verejnosti, pohoršujúce sú tam aj iné prejavy náklonnosti ako je bozkávanie, objímanie či hladkanie. Dokonca už aj úspornejšie oblečenie môže byť problémom. Tu vám hrozia naozaj nepríjemné tresty. Najlepšie obídete, ak vás len doživotne vyhostia z krajiny (Spojené arabské emiráty, Keňa, Thajsko, Egypt). Na Slovensku môžete za sex na verejnosti dostať od blokovej pokuty (do výšky 33,-eur) až trest 3 roky väzenia. Záleží na tom, čo vonku stvárate a kto vás pri tom vidí (pozor na kamerové systémy ).

Z hľadiska ochrany pred nechceným otehotnením, či rizikom pohlavných chorôb je úplne jedno, kde pohlavný styk máte. Je dôležité, aby ste sa chránili antikoncepciou! Aby ste o deväť mesiacov neriešili úplne iné problémy, ako to, KDE to budete robiť…

Zdroj: http://www.cas.sk/clanok/128876/trest-za-sex-na-verejnosti-od-pokut-po-20-rocne-vazenie.html