S chalanmi sme boli v partii, nemala som problém s nimi komunikovať. Rada som objavovala každú oblasť, ktorú mi život ponúkal. Brala som všetko ako hru. Robila som len to, čo sa páčilo a vyhovovalo mne.

Keď som stretla Rasťa, podlomili sa mi kolienka, ale snažila som sa nedať nič najavo. Povesť rebelky mi to nedovoľovala. Náš vzájomný kontakt sa však postupne zužoval, zbližovali sme sa. Na Valentína ma pozval na veľké, oficiálne rande (klišé ja viem… hlavne pre mňa :-)) a… Všetko som si pripravila, oblečenie, topánky, parfém, kondómy… myslela som, že mám opäť všetko pod kontrolou, všetko bude podľa mňa.

Ale človek mieni, život mení. Kondóm praskol. Nevšimli sme si to. Otehotnela som. Môj akčný život zrazu nebol podľa mojich predstáv. Nevedela som, čo s tým. Prešla som si všetkými možnými emóciami od strachu cez hnev až po sebaľútosť. V devätnástich som si život s dieťaťom neplánovala, pravdupovediac ani nevedela predstaviť. Bolo potrebné sa rýchlo rozhodnúť. Nielen o mojom živote.

Nina sa narodila predčasne, ale zdravá. Pocity som mala zmiešané. Rasťo nezdúchol, snažili sme sa byť dobrými rodičmi hneď od začiatku a snažíme sa doteraz. Môj život už zrazu nie je až taký dôležitý. Chcem pre ňu to najlepšie. Chcem, aby bola šťastná. Vtedy budem aj ja. Veľa vecí v mojom terajšom živote pod kontrolou nemám. Je to celkom zábava. Po pôrode som začala s HAK. Túto oblasť života pod kontrolou mať veru chcem! A všetko ostatné? Rada sa nechám prekvapiť 🙂