Nemyslela som si, že do toho tak vhupnem, ale po dvoch mesiacoch chodenia som bola do neho zaľúbená až po uši.

Kým som stretla Filipa, myslela som si, že intímny život si nechám pre „toho pravého“, ale keď je človek zaľúbený, začne sa zaoberať myšlienkami, či náhodou tento mladý pán nie je ON. O sexe som sa často bavila s mamou a kamarátkami a myslím, že som mala dostatočné informácie. Po troch mesiacoch chodenia sme sa o tom porozprávali aj s Filipom. Bolo to trochu trápne, ale dozvedela som sa, že aj on je panic.

Nič sme nechceli nechať na náhodu a preto, keď mi mama navrhla, aby som išla k jej gynekologičke na vyšetrenie a „rozhovor“, súhlasila som. Nebola to príjemná návšteva, hlavne to vyšetrenie si asi každá žena musí vytrpieť. Navrhla mi rôzne formy ochrany pre tehotenstvom aj chorobami. Nakoniec som si vybrala hormonálnu antikoncepciu vo forme tabletiek. Zdalo sa mi to najjednoduchšie riešenie.

Vďakabohu, moja mama je super a podporila ma. Prvý sex nebol práve úžasný. Ale zas bolo fajn, že som nemusela stresovať s otehotnením, a podľa možností si to užiť.

Musím ešte dodať k celému príbehu bonus, že sa mi veľmi pekne vyčistila pleť od akné. Držím všetkým dievčatám palce, aby sa v správnom čase, správne rozhodli. Veľa šťastia!